whatsapp api telephone kırıkkale rent a car
Bu işyerinde COVID-19 sağlık yönergelerini uygulanmaktadır.

Kiralama Koşulları

Sizler için günden güne filomuzu genişletmekteyiz. Tüm araçlarımızı görebilir, sizelere sunmuş olduğumuz indirim/kampanyalardan faydalanabilirsiniz.Tüm Araçları gör

1 yıl önce

Kiralanan araçlar Türkiye sınırları dışında kullanılamaz.

 

Yaş Sınırlaması: Araçlarımızı 20 yaş ve üzeri kişiler kiralayabilir.

Kiralayacak Kişide Aranan Şartlar: Kiralayacak kişinin sigortalı çalışması, vergi levhası olması veya kamu çalışanı olması gerekmektedir. Bu şartlardan herhangi birini yerine getirenler araç kiralayabilir.

Ehliyet Süresi Sınırlaması: Araçlarımızı en az 1 yıllık ehliyet süresine sahip kişiler kiralayabilir.

Kiralama Süresi: Günlük kiralamalarda minimum 24 saat, aylık kiralamalarda 30 gündür.

Gecikme Tarifesi: Dönüş saatini aşan günlük kiralamalarda 3 saate kadar olan gecikmelerde her saat için kira bedelinin 1/3'ü tahsil edilir. 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük araç kiralama ücreti tahsil edilir.

Uzun Süreli Kiralama: Araç en az 2 ay kiralanmalıdır. Bu tür kiralamalarda ücret ve koşullar için ofislerimizi arayınız. (Bkz. İletişim)

Fiyatlar:

  • Araç kiralama ücretine; Bakım, trafik sigortası, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (Yasal poliçe sınırları çerçevesinde) sigorta garantisi dahildir.
  • Araç kiralama ücretine; Katma Değer Vergisi (KDV) dahildir.
  • İstek üzerine Şoför ve Rehber tahsis edilir. Ayrıntılı bilgi için ofislerimizle iletişime geçiniz. (Bkz. İletişim)

Ödeme: Toplam kiralama tutarı; kiralama başlangıcında, nakit ya da kredi kartı ile tahsil edilir. Geçerli Kredi Kartları: VISA, MasterCard

Araç Teslimi/İadesi: Aracın, alınan şehir haricindeki başka bir şehirde teslim edilmesi durumunda; ilk alınan şehre tek yönlü gidiş masrafları tahsil edilir.

İlave Sürücü: Kiralanan araç, sözleşmede yer alması kaydıyla 2. sürücü tarafından kullanılabilir. Bu durumda ek bir ücret söz konusu değildir.

Sürücü ve Sayısı: Kiralanan araç, sözleşmede isimleri kiracı ve eğer istenmişse 2. sürücü haricinde 3. şahıslar tarafından kullanılamaz. Aksi halde bütün sigortalar ve teminatlar geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Trafik Cezaları: Yürürlükte olan trafik kanunlarına uyulmamasından ötürü doğacak her türlü sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya aittir. Aracın kirada bulunduğu süre içerisinde oluşan, ancak kiralama bitimi sonrasında elimize ulaşan trafik cezaları, kaçak köprü ve otoyol geçişi cezaları kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir. Aracın herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından alıkonulması/tutulması esnasında geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

2021 © Express rent a car, Her hakkı saklıdır.