whatsapp api telephone kırıkkale rent a car
Bu işyerinde COVID-19 sağlık yönergelerini uygulanmaktadır.

Hakkımızda

Sizler için günden güne filomuzu genişletmekteyiz. Tüm araçlarımızı görebilir, sizelere sunmuş olduğumuz indirim/kampanyalardan faydalanabilirsiniz.Tüm Araçları gör

1 yıl önce

 

Ticari ünvanı Express Rent A Car olan firmamız araç kiralama işine 2010 yılı Mayıs ayında Kırıkkale ilinde faaliyetine başlamıştır. Sizlerin desteğiyle gün geçtikçe büyüyerek Ankara'da 2. şubesini merkezi bir lokasyon olan Çankaya'da açmıştır.

Bu sektörde, kuruluşumuzdan beri yılların verdiği deneyimle oto kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama, havaalanı transfer, havaalanı misafir karşılama, organizasyon, şoförlü araç kiralama ve araç temin etme gibi konularda en hızlı müdahale ve organizasyonu yapma tecrübelerine sahip olmuştur. Bu tecrübelerini, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilme noktasında uygulamaktadır.

Bu anlayışla bundan sonra da kaliteli hizmet anlayışı, en yeni model araç filomuz ve gün geçtikçe filomuza katılacak yeni araçlarla, deneyimli personelimizle, değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

2021 © Express rent a car, Her hakkı saklıdır.